JAKOŚĆ
KOMFORT
STYL

Inwestycje Perfekt Invest realizowane są przy użyciu materiałów wysokiej jakości, rozpoczynając od fundamentów a skończywszy na detalach wykończeniowych. Zapewnia to klientom wygodę i bezpieczeństwo korzystania z budynków przez wiele lat. Nasze domy wykonane są w technologii tradycyjnej (cegła ceramiczna+15cm styropianu), na dachu położona jest szwedzka blacho-dachówka, a elementy elewacji to bonie oraz tynki strukturalne. Okna są plastikowe na niemieckich profilach firmy Veka, drzwi wejściowe frontowe bezpieczne. W naszej ofercie proponujemy piec gazowy i grzejniki. Stropy żelbetowe monolityczne umożliwiają dowolne stawianie ścian wewnętrznych.

Przestrzeń domów zaprojektowana jest w sposób funkcjonalny i wygodny. Parter to przestronna część dzienna z kuchnią, jadalnią i salonem, z wyznaczonym punktem na kominek oraz wyjściem na taras do ogródka. Na parterze znajdują się również łazienka i gabinet oraz przydatne miejsce na szafy wnękowe . Garaż jest przeznaczony dla jednego samochodu, natomiast na terenie działki znajdują się dodatkowe dwa miejsca postojowe. Piętro to część sypialna z trzema lub czterema pokojami, garderobą i łazienką bez żadnych skosów.

Projekt „Zielona Dąbrowa” tworzony jest przez zespół doświadczonych architektów, dzięki czemu gotowe osiedla mają charakter wygodnych i bezpiecznych zakątków do zamieszkania. Główne walory to nie tylko solidne wykonanie, ale również ciekawa i nowoczesna architektura. Perfekt Invest zajmuje się zagospodarowaniem części wspólnych, dlatego klienci mają pewność zamieszkania na terenie zadbanym i ładnie wykończonymi elementami zieleni i drogi wewnętrznej. Każda działka jest ogrodzona. Dużym atutem jest harmonijne wpasowanie osiedla w najbliższe otoczenie.


Lokalizacja osiedla